انرژی درمانی چیست و چند نوع دارد ؟

امروز، او زمان خود را بین سواحل تقسیم می کند، کریستال خوانی، پاکسازی و متعادل کردن فضا، شفای شمنی، و جلسات مربیگری را انجام می دهد. آثار یوگا هم در پیشگیری،هم در درمان و هم در کاهش عوارض ناشی از بسیاری از بیماری ها تاثیرات قابل توجه ای دارد.یوگا سبب تغییراتی در جسم و روان فرد می شود که این تغییرات خود از بین برنده ی زمینه های ایجاد بسیاری از بیماری هاست و از این طریق سبب پیشگیری می شود. سمیع در خصوص امکانات فناوری تله مدیسین گفت: این فناوری شرایطی را فراهم می کند که پزشک متخصص که امکان دسترسی حضوری به سکو را ندارد، می تواند ارتباط چهره به چهره با بیمار برقرار کند و هم زمان از شرح حال و ویژگی های بیمار توسط پزشک و پرستار حاضر در سکو با خبر شود. طرح دیگری به نام “شکل هشت” از کریستال های کوارتز به شکل یک عدد هشت استفاده می کند تا حرکت انرژی الکترومغناطیس بدن را در جایی که کند شده است افزایش دهد. هر چقدر میزان پرانا در بدن بیشتر باشد سرعت بهبودی افزایش می یابد به طوریکه سرعت درمان را تا دو برابر می توان افزایش داد. برخی از بلورها مانند یاقوت سرخ یا گارنت نشاط را افزایش می دهند و برخی دیگر مانند آمتیست، مالاکیت و لاجورد حالت های بیش از حد انرژی را آرام می کنند.

به این فکر کنید که کجا می توانید تنها باشید تا مکانی آرام پیدا کنید . به همین دلیل است که پوشیدن کریستال های خاصی مانند سیترین زرد می تواند شما را خوشحال کند، رزکوارتز ممکن است به تسکین دل درد کمک کند و آمتیست ممکن است ذهن مشغول را آرام کرده و به خوابیدن کمک کند. به همین دلیل است که کریستال ها در کامپیوتر، تلویزیون، تلفن همراه، ماهواره و غیره وجود دارد. از نظر علمی، کریستال ها منظم ترین ساختاری هستند که در طبیعت وجود دارد، به این معنی که کمترین میزان آنتروپی (اندازه گیری بی نظمی) را دارند. انواع درمان، چه درمانهای متداول، چه درمانهای غیرمعمول مانند انرژیدرمانی، به هر حال به عوامل و اجزائی بیرونی وابستگی دارند و در هر حال روشهای زمینی(اگرچه نامتعارف) به حساب میآیند اما شفا منشایی الهی و آسمانی داشته و تفاوتهای بسیاری با انرژیدرمانی دارد. امکان دارد بهدفعات عبارت انرژی درمانی به گوش شما خورده باشد و در رابطه با آن کنجکاو شده باشید اما در نهایت نتوانستهاید به یک جمعبندی کلی در رابطه با این موضوع برسید. این یک موضوع بزرگ است که بسیاری از علاقمندان به فنگ شویی به طور مفصل به آن می پردازند. نحوه استفاده از صدف در فنگ شویی : صدف جزئی از اکوسیستم زنده است و از کربنات کلسیم در اعماق دریاها تشکیل شده است.

فنگ شویی صدف یعنی علم به انرژی مثبت صدف در محل مناسب و شناسایی جایگاه و محل قرار گیری آن که باعث جریان انرژی چی می شود. آنها در محل های درد، در نقاط طب سوزنی یا در گرداب های ظریف انرژی به نام چاکراها قرار می گیرند. بسیاری از افراد با داشتن این وسیله و بکار بردن غلط آن در محل قرارگیریش باعث عدم تعادل انرژی مثبت می شود . نحوه متعادل بودن آنها، فرکانس هایی که منتشر می کنند و توانایی آنها در ذخیره حجم عظیمی از اطلاعات، کریستال ها را برای فناوری های مدرن ضروری می کند. نمیتوان به طور دقیق درباره قیمت و هزینه طب سوزنی برای درمان صحبت کرد. اجداد ما به طور شهودی می دانستند که هنگام پوشیدن، انرژی سنگها با میدان الکترومغناطیسی انسان در تعامل است تا تغییرات انرژی ایجاد کند. با طرح این نظریه فرضیه ای مطرح شد که بر اساس آن احتمال وجود میدانی از انرژی تا حدی با حوزه الکترو مغناطیسی قابل قیاس بود.

Reiki ریکی استاد اسویی سه مرحله دارد که در لینک های این متن نیز قابل دسترسی است و خواندن مطالب برای تان جذاب و خواندنی خواهد بود. در این باب و سایر مطالب علمی را دربست قبول دارم. تراز کردن آن ها بر بهبود چاکرای خاص که خارج از همگام سازی است تمرکز دارد و همین امر باعث می شود سایر آن ها بیش از حد کار کنند . با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. عصاره های گوهر را می توان مانند عصاره گل با قرار دادن یک گوهر در آب چشمه و قرار دادن آن در معرض نور خورشید برای چند ساعت تهیه کرد. فراموش نکنید که شفا دهنده واقعی خدا هست و ما فقط واسطه ای برای کمک به شما هستیم. اگر احساس میکنید که یک کریستال متعلق به شماست، اما از نظر فیزیکی کثیف است یا شاید فقط نیاز به یک حمام پر انرژی دارد، میتوانید مراحل پاکسازی را دنبال کنید و از آن برای درمان و رسیدن به تعادل در چاکرا کمک بگیرید. در این شرایط است که طب فشاری جهت بازیابی تعادل در بدن به کمک می آید.

دیدگاهتان را بنویسید